Yükleniyor...

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Kımıl tekstil, sürdürülebilirlik

Ev tekstili alanında önde gelen üretici firmalardan biri olan Kımıl Tekstil’in sorumluluklarının başında sürdürülebilirlik gelmektedir. Çevresel, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla sürdürülebilirliğin tüm aşamalarını şirket bünyesinde uygulamak en büyük hedeflerinden biridir.

Kımıl tekstil, sürdürülebilirlik

Yüksek kalite anlayışını sürdürülebilir kılmak, müşteri ihtiyaçlarına önem vermek, ürünlerinde ve üretim süreçlerinde güvenilir olmak temel amaçlarındandır. Ham maddeden başlayıp, son ürüne kadar bütün üretim ve yönetim süreçlerinde sürdürülebilirliği tüm detaylarıyla uygulamaya ve yerine getirmeye çalışmaktadır.

Kımıl tekstil, sürdürülebilirlik

Kımıl Tekstil yaptığı işle ekonomiye katkı sağlarken, temiz bir gelecek adına; çevreye duyarlı ve insan sağlığını tehlikeye atmayan üretim süreçlerine sahiptir. Sosyal sorumluluklarının bilinciyle çalışanlarına ve topluma değer katmak ise şirketin en önemli değerlerinden biridir.

Kımıl tekstil, sürdürülebilirlik

Kımıl Tekstil Oeko-Tex® Step sertifikasyonunu taşımaktan ve ürünlerinde Made in Green etiketi kullanmaktan gurur duymaktadır. Ayrıca GOTS sertifikası ile organik ürün isteyen müşterilerine de üretim yapmaktadır.

Sosyal sorumluluk, çevre ve iş yerinde güvenlik alanlarında BSCI belgesi ile de tam donanımlı bir şekilde üst seviyede hizmet verebilmektedir.