Yükleniyor...

KURUMSAL

Kımıl Tekstil ihracat odaklı, geniş vizyonuyla geleceği düşünerek adımlarını atan, yenilikçi bir şirket misyonunu benimseyerek kurulmuştur. 1995 yılından bu yana örme ev tekstili ürünlerini Avrupa pazarına sunan Kımıl Tekstil, günden güne üretim ve ihracat alanındaki gücünü ve güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Teknolojik inovasyona önem veren Kımıl Tekstil, en az enerji tüketimi ile modern, çevreye duyarlı üretimler gerçekleştirir. Organizasyonel inovasyon ile çalışma şartları ve işleyişin en verimli olacağı şekilde planlamalar yapar. Pazarlama inovasyonuyla ise firmanın rekabet gücünü sürekli yükselterek şirketin kapasitesini üst seviyelere taşır.

Örgü, boyahane ve konfeksiyon bölümleri ile hizmet veren Kımıl Tekstil, sektöründe müşterilerine değer katan, yüksek kalite anlayışı ile farkını ortaya koyan, uluslararası geçerliliği olan sertifikaları ile mükemmeliyetçi bir hizmet politikasına sahiptir.

Özellikle boyahane bölümünde çevreyi korumak üzere kurulu üretim planlaması ile kullanılan enerji kaynakları minimum seviyede tutulup, sıfır atık politikasıyla doğanın sürdürülebilirliğini sağlamak Kımıl Tekstil’in en önem verdiği konulardan biridir.

İş sağlığı ve güvenliği koşullarını sağlayarak çalışanlarının huzur içinde işine odaklanmasını sağlayan Kımıl Tekstil; üretimde verimliliği yakalar.

Kımıl Tekstil, üretimdeki uzmanlığı ve kalite anlayışıyla, insana ve çevreye verdiği önemle, müşterilerine sunduğu sürekli gelişen değerleriyle hem ülke içinde hem de yurt dışında alanındaki en iyilerden olmuş ve bilinirliğini kazanmıştır.